Bvlgari Omnia

Dámskou vůni Bvlgari Omnia vytvořil přední tvůrce parfémů Alberto Morillas a na trh byla uvedena v roce 2003. Alberto se nechal inspirovat rozmanitými esencemi koření, které objevil Marco Polo na svých objevných cestách po Asii.

Značka Bvlgari tak chtěla prostřednictvím parfému Bvlgari Omnia uctít a znovuobjevit tradici skvělého orientálního koření, které v dávných dobách hrálo velmi důležitou roli.

Hlavními vonnými složkami parfému Bvlgari Omnia jsou černý pepř, mandarinka, směs masala (hřebíček, skořice, muškátový oříšek, mléko z indické mandle), šafrán, zázvor, kardamon, lotosový květ, bílá čokoláda a indické dřevo.

Bvlgari Omnia má lehkou, citrusovo-pepřovou vůni s jemným podtónem dřeva a směsi koření. Přítomnost bílé čokolády a mandle je lehce potlačena, ale na krátkou chvíli dodává parfému pravý gurmánský zážitek. Po čase se tato vůně zjemní a vystřídá ji aroma indického dřeva a podmanivé spojení několika koření. Šafrán a kardamon naopak zintenzivní aroma parfému a toto spojení ještě více umocní zázvor s hřebíčkem.

Omnia je totální bomba plná koření a květinové akcenty v ní rozhodně neucítíte.

Bvlgari Omnia sety

Sety jsou vhodným dárkem kdo kohokoliv k jakékoliv příležitosti – narozeniny, svátek, vánoce, den matek – potěšit však můžete milovou osobu i „bezdůvodně“. Bvlgari sety a sady obsahují vždy nějaký vkusný dárek.